دسته بندی نشده

لوازم خانگی کندی را بیشتر بشناسید

برای اینکه اطلاعاتتان درباره شرکت کندی(Candy) زیادتر شود و بدانید که اصلاً کندی چه برندی است، سعی کردیم که برایتان توضیحاتی تا حد ممکن به صورت کامل و جامع، ارائه کنیم که بتوانید در تصمیم گیری خود مسیر بهتری را در پیش بگیرید.

شرکت “کندی” از بزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی است که برای بازار داخلی ایتالیا محصولاتش را عرضه و تولید میکرده است. این شرکت زیر مجموعه هایر میباشد(Haier Home Appliance).

در حال حاضر این شرکت با نوآوری در محصولات، در جهت برآوردن نیازهای بازار با اعطای نمایندگی به بسیاری کشورهای مختلف در اقصی نقاط دنیا و راه اندازی مراکز خدمات پس از فروش به عنوان یکی از گسترده ترین برندهای معتبر لوازم خانگی در سطح بین الملل فعالیت مینماید.

 

با توجه به کیفیت ، مرغوبیت و نوآوری در مجموعه محصولات  پاکشوما  در ایران ، شرکت کندی برآن شد تا نمایندگی توزیع محصولات این برند بین المللی در ایران را به شرکت پاکشوما واگذار نماید(البته پیشتر شرکت دیگری نیز عرضه کننده این محصولات بود که در حال حاضر در بازار لوازم خانگی ایران، فقط همین شرکت پاکشوما عرضه کننده آن است)، و درحال حاضر با توجه به کیفیت  محصولات، نوآوری در کاربرد کالا و شبکه توزیع گسترده این مجموعه در ایران سهم قابل توجهی از بازار شوینده در بخش لوازم خانگی را برند کندی به خود اختصاص داده است.

 

اگر این روزها سری به بازار لوازم خانگی داخل کشور زده باشید، مسلماً نام این برند را از فروشنده ها شنیده اید. معمولاً یکی از دغدغه های مهم خریداران لوازم خانگی نام برند و همینطور اطلاع از کیفیت و کارایی آن است.

 

متاسفانه این روزها شفافیت در بازار از بین رفته، و البته بیشتر فروشنده ها و همچنین بالطبع خریداران و مصرف کنندگان لوازم خانگی، اطلاعاتی در رابطه با برخی برندهای موجود در بازار ندارند. به همین علت در این نوشته برای اولین بار به شفاف سازی و رفع ابهام در رابطه با مارک لوازم خانگی کندی میپردازیم.

لوازم خانگی کندی ساخت کدام کشور است؟

محصولات کندی اعم از انواع ماشین لباسشویی های کندی، ماشین ظرفشویی های کندی، جاروبرقی های کندی و همینطور یخچال های کندی ، اگر چه برندی ایتالیایی بوده و به نام این شرکت است، اما در داخل کشور تولید کشور ایران حساب میشوند( در اصل مونتاژ قطعات در شرکت پاکشوما انجام میشود)، طراحی توسط کشور ایتالیا بوده و قطعات آن ترک بوده و از کشور ترکیه می آیند(که البته تقریباً در هیچ مغازه یا فروشگاهی به شما این نکته گفته نمیشود و همه فقط آن را ایتالیایی عنوان خواهند نمود).

 

ماشین لباسشویی کندی ساخت کجاست؟

برخی از ماشین لباسشویی های برند کندی قطعاتی ترک دارند، و بعضی از آنها قطعاتی چینی(برند Midea و یا مشابه آن). مدل به مدل فرق میکند و بستگی به زمان تولید این محصولات نیز دارند. تقریباً بعید است که بتوان گفت که این لباسشویی کجایی است(در هر زمانی قطعات آن ممکن است متفاوت باشد)، اما در مجموع از آنجایی که کار مونتاژ لباسشویی های کندی در کارخانه پاکشوما واقع در قم صورت میگیرد، میتوانیم به آن کالای داخلی و ایرانی بگوئیم(هرچند که خیلی وقت ها از آن به عنوان جنس ایتالیایی یاد میشود که صحیح نیست).

 

یخچال فریزر کندی ساخت کجاست؟

مشابه لباسشویی های این برند، گفته میشد که یخچال فریزرهای این برند نیز در کارخانه پاکشوما مونتاژ میشود اما بنا به اطلاعات موجود، همچین چیزی نیست. این یخچال فریزر ها با اینکه در حال حاضر در بازار موجود نیستند، اما باید گفت که انواع یخچال فریزر کندی در داخل کشور تولید میشوند، و از کیفیت خوبی برخوردارند.

 

کیفیت لوازم خانگی کندی چطور است؟

در نهایت با همه صحبت هایی که کردیم احتمالاً میخواهید بدانید که آیا اصلاً مارک کندی خوبه؟ یا اینکه آیا ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی کندی خوبه؟ یا حتی جاروبرقی های این برند. برای پاسخ به این سوال باید بگوئیم که همانطور که قبلتر نیز اشاره کردیم، محصولات تولیدی پاکشوما در مجموع از کیفیت مناسبی برخوردار هستند، و محصولات کندی نیز امتحان خود را پس داده و کیفیت محصولات آن مخصوصاً در ماشین لباسشویی ها و ماشین ظرفشویی های آن(که حتی از برندهای الجی و سامسونگ نیز بهتر است) خوب ارزیابی شده و میتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

فقط در نظر داشته باشید که برند کندی، مانند بسیاری از محصولات سایر برندها  از شهر بانه نیز به کشور وارد میشود که این مدل از محصولات بدون گارانتی اصلی شرکت نماینده آن در ایران(یعنی پاک سرویس) میباشد، همچنین ظرفیت ظرفشویی های کندی در نسخه اصلی آن، تعداد فرد است(مثلاً ۱۵ نفره، و نه زوج- یعنی ۱۶ نفره نیست)، اما خب قیمت آن نیز پایین تر است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.